autocadprojekt.pl

wyposazenie toalet publicznych

wyposazenie toalet publicznych

Jeśli królewski zwiedzanie dzień jest słoneczny, można udać się do Hyde Parku, gdzie można zobaczyć Diana Memorial Fountain przez jezioro Serpentine. Jeśli wracamy zobaczysz Kensington Gardens i uderzające pozłacana Albert Memorial, ukochanego męża królowej Wiktorii, księcia Alberta.

royal lunch

Będzie znajdować się w pobliżu Oranżeria w Pałacu Kensington, gdzie można zatrzymać się na posiłek.pośrednictwo w handlu zagranicznym Ten imponujący budynek z 18 wieku jest idealnym miejscem dla królewskiej kuchni. Jedzenie w Oranżerii waha się od domowych obiadów do ciast, ciastek i tradycyjną popołudniową http://www.domelit.pl/drzwi/renowacja_futryn.html herbatę.

Po obiedzie można odwiedzić Pałac Kensington, miejsce, gdzie Will i Kate będzie robić do ich domu. Chociaż nie można wpaść na królu i królowej Apartments i zobaczyć wystawę strojów księżnej Diany i innych wyświetlaczy

wyposazenie toalet publicznych

Królewski Wieczór

Zakończyć dzień wolny jak król lub królowa przez posiłki w Fortnum Mason. Ten prestiżowy magazyn otwarty w 1707 roku i był królowej sklep spożywczy. Zawiera ona pięć lokali gastronomicznych, ale po prostu jeden na wieczorny posiłek – The Fountain restauracja, która znajduje się na parterze. Fontanna ma poczucie, że jest brasserie. Menu oferuje żywności, takich jak Fortnum za Welsh rarebit, oprócz wybór przystawek, dań rybnych, sałatek i grillowanego mięsa.

Jeżeli planujesz wizytę w Londynie i szukasz tanich hosteli w Londynie na pobyt, a następnie przyjrzeć się stylowym odpocząć hostel, położony w pobliżu centrum miasta.

Artykuł dzięki: wklady-kominkowe.eu