autocadprojekt.pl

wyposazenie jednostki mieszkalnej

wyposazenie jednostki mieszkalnej

Jak dłużej Podczas Blow Jobs

Jeśli chcesz wiedzieć, jak trwać dłużej podczas pracy blow to jest to tak proste, jak po tych 5 kroków.

Po wykonaniu tych kroków będziesz przejmując kontrolę nad swoimi orgazm. Zamiast czuć się jak nic nie można zrobić, aby zatrzymać orgazmu od tego wydarzenia będzie, jeśli następujące kroki, czuję się jak zupełnie nowy człowiek w sypialni.http://www.djmike.com.pl/pl.dj_na_wesele_krakow.html

Więc tutaj są kroki musisz podążać.

Krok 1 – Zawiadomienie poziom Pobudzenia

Aby dowiedzieć się, jak trwać dłużej podczas pracy blow Musicie zrozumieć, jak blisko do orgazmu jesteś i jakie są poziomy pobudzenia . W ten sposób można łatwo podjąć działania naprawcze, jak kroki Mam zamiar pokazać wam, jeśli znajdą się zbyt blisko do orgazmu podczas blowjobs.

Krok 2 – Wykonać głębokie oddychanie

Dużą przyczyną przedwczesnego wytrysku i nie jest w stanie trwać na tyle długo w czasie pracy rozdmuchiwania jest zbyt duże napięcie w organizmie. Napięcie było związane z przedwczesnym wytryskiem wiele razy i bardzo prosty sposób, aby wyeliminować napięcie to zmieniając oddychanie. Wspólna, instynktowny sposób oddychać podczas gry wstępnej, a seks jest płytko i szybko, co niestety napina się ciało. Aby dłużej masz na relaks ciała poprzez powolne głębokie oddechy.

wyposazenie jednostki mieszkalnej

Krok 3 – Świadomie rozluźnij mięśnie nóg

Jak powiedziałem w kroku 2, duży przyczyną przedwczesnego wytrysku, nawet podczas gry wstępnej, jest napięcie. Kolejny martwy prosty sposób, aby pozbyć się tego napięcia jest po prostu świadomie rozluźnić mięśnie. Najważniejszymi mięśniom odpocząć, jeśli chcesz dłużej są twoje nogi i mięśnie tyłek. Skupiając się na tych obszarach sam znajdziesz się trwające już podczas pracy cios.

Krok 4 – mocz Przed Gra wstępna

Jeśli masz trochę czasu na mocz zanim gra wstępna opróżnienia pęcherza. Pełny pęcherz może umieścić niepotrzebnego nacisku na genitalia, który zachęca do wczesnego orgazmu. Zapobiegać wchodząc do łazienki przed rozpoczęciem aktywności seksualnej.

Krok 5 – Użyj Pozytywna Wizualizacja

Jako banalne, jak się wydaje, tylko wizualizując sobie trwające dłużej może mieć ogromny wpływ na jak długo ostatni. Nawet jeśli wątpić w skuteczność tej techniki jeszcze spróbować. Możesz być zaskoczony wynikami.

Więc tak dłużej podczas pracy cios. Tak proste, jak może się wydawać tych etapów, podczas korzystania z nich w ogóle mogą znacznie wzrosnąć, jak długo ci ostatni.

Artykuł dzięki: https://carpediem-klinika.pl/pl/laseroterapia/maximus-trilipo-rf-dma/