autocadprojekt.pl

wyposazenie biblioteki szkolnej

wyposazenie biblioteki szkolnej

Ale było już za późno dla tych typów fałszywych ostrzeżeń prorocze. Sarah została uznana za darmo.

Sara widząc Phyllis w sklepie spożywczym około roku po tym, jak opuścił grupę. Sara nadal może odczuwać duchową ściąganie z Phyllis. Dziś Sara wciąż przezwyciężenia czas, który spędziła oszukani przez ducha Jezebel. Zespół rozpadł się, ale Sarah donosi, że Phyllis ciągle skacze od kościoła do kościoła szuka innych osób, które zostaną wykorzystane przy stole.

Pismo jest bardzo wyraźne w odniesieniu do tych, którzy nie chcą pokutować do pracy w duchu Izebel „Oto rzucę ją na łoże, a tych, którzy z nią cudzołożą, w ucisk wielki, jeźliby nie pokutowali z uczynków swoich” (Obj 2: 22).

Dekret ten ucisku przez Jezusa, naszego Głównego Apostoła, a nie była skierowana wyłącznie do tych działających przez ducha Izebel, ale także do tych, którzy „cudzołóstwo z nią” – jej eunuchów. Ucisku słowo (thlipsis) oznacza stosowanie ciągłej presji bez ulgi od stresu, krzywdy i ucisku. Wspólna stres i presja ze współczesnego życia jest niczym w porównaniu z ciśnieniem (thlipsis) Duch Święty pozwala na pokutowali eunuchów Izebel; to jest ciśnienie bez ulgi.

Zabiję jej dzieci

„I będę zabijać swoje dzieci na śmierć; i wszystkie zbory, że Ja jestem Ten, który bada nerki i serca; i dam każdemu z was według uczynków waszych” (Objawienie 2:23).

„Aby zabić swoje dzieci” oznacza wszystko, co Jezebel rodzi się w jej ministerstwo nie będzie stać i zostaną odcięte przez Pana.

Aby uzyskać więcej informacji na temat ducha Jezebel przeczytać moją książkę Jezebel, uwodzi Goddess of War i uwolnić się od jej kontrolą.

wyposazenie biblioteki szkolnej

Podsumowanie

Zwróć uwagę na lokalizację eunuchów – sypialnię Izebel.

Ucisku słowo (thlipsis) oznacza stosowanie ciągłej presji bez ulgi od stresu, krzywdy i ucisku.

Jezebel wykorzystuje eunuchów do wykonywania jej wiadomości, wykonaj posyłki, dostarczanie listów, zaproszeń i rozpowszechniać.

Eunuchowie są dopuszczone jako oficjalnych przedstawicieli i delegatów Izebel.

Eunuchowie są studenci w pełnym wymiarze czasu nauk Izebel.

Eunuchowie czują się w obowiązku, by służyć i sprostać nawet najbardziej błahe potrzeby Izebel.

Jezebel żeruje na transport gdynia wiedzy i wykorzystuje eunuchów jako agentów, aby zebrać niezbędne informacje, aby utrzymać jej kontrolę i wpływ.

Eunuchowie są te wykastrowany przez ducha Jezebel. Jak komorników, eunuchowie Izebel są dozwolone nieograniczony dostęp do swojego prywatnego mieszkania.

Artykuł dzięki: unikalne projekty logo