autocadprojekt.pl

wyposazenie myjni samochodowych

wyposazenie myjni samochodowych

Tylko te nieliczne przetrwały.

Pachnące Garden

Pachnące Garden została napisana w Arabii w XVI wieku przez Szejka Nefzawi i przetłumaczony przez sir Richarda Burtona. Skończył tłumaczenie na dzień przed śmiercią. Obejmuje on traktat o różnych rozmiarach i kształtach penisy i pochwy (Lingam i Yoni w sanskrycie). W związku z tym szczegóły trzydzieści pięć rodzajów lingams trzydzieści osiem rodzajów yonis. Napisany głównie do mężczyzn, to rad ich zapytać kobietę instrukcją na udzielaniu jej przyjemność. Zawiera również historie nauczaniu różnych rodzajów, wykorzystuje humor, aby zdobyć punkty w poprzek i obejmuje wiele stanowisk stosunku.

Anangaranga

Anangaranga została napisana w XVI wieku w Indiach przez niejakiego Kalyana Malla i przetłumaczony przez sir Richarda Burtona. Zważywszy, że Kama Sutra został napisany dla mężczyzn i kobiet Anangaranga został napisany http://www.chiny-verico.pl/ dla mężów i niekoniecznie swoje żony. W średniowieczu, w Indiach, były bardziej stłumiona i ścisłe i żona „należał” do męża w tym czasie w historii. Anangaranga szczegóły etyki i moralności, techniki uwodzenia, pozycje seksualne, higiena, rytuały i zaklęcia seksualnych, afrodyzjaki i inne erotyczne pojęć. Zwraca szczególną uwagę na kobiety uczy się kontrolować swoje mięśnie dna miednicy, aby podnieść doświadczeń pomiędzy mężem i ja.

Sekrety Izby Jade Bed

Wiele erotyczne książki zostały napisane w Chinach w okresie 28 lat od dynastii Sui. Powrót do praktyk taoistycznych napędzany płodny pisma, które obejmowały przepisy dotyczące środków potencji, egzotycznych stanowisk i poradnictwo drogami miłości. Książki te obejmowały: The Secret Metody Plain dziewczyna, Handbook of Sex Mrocznego Girl, receptur Plain Dziewczyna, tajnych recept na sypialni, zasady pielęgnacji i tajemnice Izby Jade. Podobnie jak w wielu społeczeństwach, które obejmowały Erotyka w ich dziedzictwa kulturowego, jest symbolizm w słowach wybranych do użytku w książkach i kochanków.
Artykuł dzięki: