autocadprojekt.pl

wyposazenie lakierni proszkowej

wyposazenie lakierni proszkowej

Kamasutra and Beyond – Sacred Sexuality tekstów starożytnych kultur

Kamasutra jest dość dobrze znany w kulturze zachodniej, ale nie jest dobrze wiadomo, że istnieje wiele innych erotyczne książki z przeszłości. Ugruntowane kultur na całym świecie, miały zintegrowane połączenie science-sex-ducha. Zdrowy tryb życia obejmuje solidną życie seksualne, które często zintegrowany oddychania, ruch, ekstatyczne technik intymności, komunii z ulepszeniami „Divine” i stylu życia, które pobudziło długowieczność.ginekolog piła

Od najwcześniejszego rejestruje japoński, chiński, Persów, Arabów, Hindis, Nepalska, Egipska, South Pacific Islanders a nawet wielu indiańskich plemion miał skomplikowane systemy Wspieranie i promowanie wysokich praktyk seksualnych. Korzyści z dobrej, obfitego płeć są liczne. Te książki były podręczniki dotyczące kochania i obejmowały one przewodniki dla par na całowanie, dotykanie, pozycje wynajem samochodów dostawczych warszawa w seksie, postaw, obowiązki moralne, i wiele więcej. Przyjrzyjmy się kilku z tych kultur i „książki” Oni rozwiniętych, które nadal informują nas nawet dzisiaj.

Kamasutra

Niejaki Vatsyayana napisał Kamasutra w Indiach, kiedyś między 200 a 400 naszej ery. To był pierwotnie tradycja ustna i przeszedł kilka iteracji przed zapisaniem w postaci aforyzmów „lub” krótki „wypowiedzi”, które wprowadziły młodych mężczyzn i kobiet do sztuki miłości i związku. Oryginalna wersja sanskrycie zostało przetłumaczone wiele razy, ale jego pierwszy tłumacz był Sir Richard Burton, który był poszukiwaczem przygód i uczony żyjący w wiktoriańskiej Anglii. Jeździł, studiował i przetłumaczone na wiele erotycznych instrukcje ale dzisiaj mamy bardzo niewielu z jego oryginalnymi tłumaczeniami, ponieważ po jego śmierci (1890), jego żona konserwatywny spalone pozostałe tłumaczenia i oryginalne rękopisy pracował dalej.
Artykuł dzięki: